Mantis 10 PLUS – do města i do terénu

Výkonná elektrická koloběžka Kaabo Mantis 10 je ideální pro všechny náročné uživatele. Dva 1000 W motory zajistí neuvěřitelný výkon a koloběžka zvládne až 30° stoupání. S dojezdem až 70 km není potřeba nabíjet každý den.

Vyztužený hliníkový rám zaručuje zvýšenou odolnost a nízkou váhu. Ve váhové kategorii do 30 kg je tato koloběžka jasným favoritem. Koloběžku složíte (nebo rozložíte) během 5 vteřin.

Přední a zadní pružinové odpružení Vám v kombinaci s nafukovacími pneu zpříjemní cestování. Přední i zadní kotoučové brzdy zaručují, že bezpečně zastavíte během okamžiku.

 
Ikony 1 Ikony 2

* Dojezd se může lišit v závislosti na podmínkách (75 km je při zatížení 75 kg, na zpevněné cestě bez náklonu, při teplotě 15-25 °C, při konstantní rychlosti 25 km/h).

Upozornění: S ohledem na platnou legislativu nelze tento model provozovat na pozemních komunikacích. Další informace například zde.

 

2× 1000 motor

Dva motory s výkonem 1000 W jsou umístěny v předním a zadním kole. Rozjedou Mantis 10 až na 60 km/h* a zvládne vyšplhat kopec se stoupáním do 30 °.

  • 2× 1000W výkon motoru
  • 3200W špičkový výkon
800 W motor
 

Baterie 60V 18,2 Ah

Užijte si dojezd až 75 km* díky vysokokapacitní Li-ion baterii 60V 18,2 Ah.

  • Až 75 km* na jedno nabití
  • 1092 Wh kapacita
Baterie 48V 18,2 Ah
 

Rám z hliníkové slitiny

Rám Mantisu 10 z hliníkové slitiny letecké třídy 6061/6082 je kovaný v jednom kuse. Hliník je lehčí a mnohem tužší než ocel.

Rám z hliníkové slitiny
 

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy na obou kolech v kombinaci s elektronickou motorovou brzdou zajišťují více než dostatečný brzdný účinek.

  • 140 mm brzdové kotouče
  • E-ABS systém
Kotoučové brzdy
 

Odpružení koloběžky Mantis 10

Díky přednímu a zadnímu pružinovému zavěšení je jízda příjemná a bezpečná i na cestách se špatným povrchem.

 

Vejde se i do kufru

Koloběžku Mantis 10 složíte během 5 vteřin. Poté ji můžete odnést v ruce, nebo odvézt v kufru auta.

Vejde se i do kufru
 

Systém řízení baterie (Battery Management System, zkráceně BMS)

Pro zlepšení výkonu a pro prodloužení živostnosti baterií používá Kaabo inteligentní systém správy baterií. Tento systém monitoruje baterii a řídí její nabíjení a vybíjení.

Systém řízení baterie

Měření v reálném čase společně s přesný odhadem stavu každého článku baterie pomáhají maximalizovat účinnost využití baterie. Když například brzdíte, může tak baterie absorbovat co nejvíce energie, aniž by ji to poškodilo. Při akceleraci může poskytnout více energie k dosažení většího zrychlení bez poškození baterie. Současně může také zajistit, aby koloběžka neztratila energii v důsledku podpětí, nebo přepětí během jízdy.

 

Model s oceněními z celého světa

   

Ocenění