Mantis 10 PLUS V2 CZ EDITION (60V/18,2Ah) – do města i do terénu

Nová verze výkonné elektrické koloběžky Kaabo Mantis 10 je ideální pro všechny náročné uživatele. Dva 1000 W motory zajistí neuvěřitelný výkon a koloběžka zvládne až 30° stoupání. S dojezdem až 75 km není potřeba nabíjet každý den.

5/5
Mantis 10 PLUS V2 CZ EDITION (60V/18,2Ah) – do města i do terénu


Ikony 1 Ikony 2

* Na koloběžce bylo při testování (na uzavřeném okruhu) dosaženo rychlosti 60 km/h.

** Dojezd se může lišit v závislosti na podmínkách (75 km je při zatížení 75 kg, na zpevněné cestě bez náklonu, při teplotě 15-25 °C, při konstantní rychlosti 25 km/h).

Upozornění: S ohledem na platnou legislativu nelze tento model provozovat na pozemních komunikacích. Další informace například zde.
2× 1000 motor

Dva motory s výkonem 1000 W jsou umístěny v předním a zadním kole. Rozjedou Mantis 10 až na 60 km/h* a zvládne vyšplhat kopec se stoupáním do 30 °.

 • 2× 1000W
  výkon motoru
 • 3200W
  špičkový výkon
800 W motorBaterie 60V 18,2 Ah

Užijte si dojezd až 75 km* díky vysokokapacitní Li-ion baterii 60V 18,2 Ah.

 • Až 75 km*
  na jedno nabití
 • 1092 Wh
  kapacita
Baterie 48V 18,2 AhRám z hliníkové slitiny

Rám Mantisu 10 z hliníkové slitiny letecké třídy 6061/6082 je kovaný v jednom kuse. Hliník je lehčí a mnohem tužší než ocel.

Rám z hliníkové slitinyKotoučové brzdy

Kotoučové brzdy na obou kolech v kombinaci s elektronickou motorovou brzdou zajišťují více než dostatečný brzdný účinek.

 • 140 mm
  brzdové kotouče
 • E-ABS
  systém
Kotoučové brzdySystém řízení baterie (Battery Management System, zkráceně BMS)

Pro zlepšení výkonu a pro prodloužení živostnosti baterií používá Kaabo inteligentní systém správy baterií. Tento systém monitoruje baterii a řídí její nabíjení a vybíjení.

Systém řízení baterie

Měření v reálném čase společně s přesný odhadem stavu každého článku baterie pomáhají maximalizovat účinnost využití baterie. Když například brzdíte, může tak baterie absorbovat co nejvíce energie, aniž by ji to poškodilo. Při akceleraci může poskytnout více energie k dosažení většího zrychlení bez poškození baterie. Současně může také zajistit, aby koloběžka neztratila energii v důsledku podpětí, nebo přepětí během jízdy.
Prémiová záruka

Systém řízení baterie

Užijte si Prémiovou záruku a kompletní záruční i pozáruční servis. Při koupi koloběžky Kaabo z oficiální distribuce se nemusíte obávat jakýchkoliv komplikací. Naprostou většinu náhradních dílů máme skladem k okamžitému použití. Díky Prémiové záruce nemusíte v případě reklamace nikam jezdit. Stačí, když zde vyplníte formulář k reklamaci.
Model s oceněními z celého světaOcenění
O značce Kaabo

Historie moderních elektrických koloběžek se začala psát koncem roku 2012. Společnost Kaabo Electric Scooter byla založena v roce 2013 a hned od začátku se pustila do výroby koloběžek pro denní dojíždění a zároveň offroad modelů. Po letech vývoje začala vyvážet své produkty do více než 30 zemí v Evropě, Americe a Africe.

Elektrické koloběžky Kaabo se řadí mezi nejlepší koloběžky na světě, pravidelně vyhrávají první místa za výkon, kvalitu i poměr cena / výkon.

Systém řízení baterie

Například prestižní server Electric Scooter Guide v roce 2021 zvolil jako nejlepší koloběžku model Mantis. V roce 2020 dostal model Wolf Warrior 11 ocenění „nejlepší dvojmotorová koloběžka“ (The year's best dual motor Scooter) a „nejdrsnější koloběžka na světě“ (Baddest on the Planet (Most Badass) E-scooter). Letošní novinka Wolf King byla zvolena za „nejlépe ovladatelnou extrémně výkonnou koloběžku (na světě)“.
Recenze zákazníků

 • heureka-logo

  100%

  review-recommend
  • Robustní konstrukce
  • Rychlost, výkon
  • Terénní pneumatiky (vypadají, že hodně vydrží)
  • Možnost nastavení omezení výkonu a rychlosti
  • Výborná ovladatelnost jak v terénu, tak na silnici. Na EKO mód lze výkon velmi dobře dávkovat i v nízkých rychlostech.
  • Světla by mohla být výkonnější, hlavně to přední
  • Klakson troubí směrem na uživatele koloběžky, ne dopředu
  • Na kostkách hodně drncá, obzvláště při vyšší rychlosti

  Hodně tuhý podvozek (což oceníte když omylem projedete dírou), dobře kopíruje povrch. Na druhou stranu jízda po větších kostkách není komfortní. Výkonu to má opravdu dost, zrychlení je super i když vážíte hodně nebo máte těžký batoh. Pro menší uživatele může být nevýhodou hmotnost, když ji máte vzít do ruky a vynést do schodů, zapotíte se.