Wolf King+ CZ EDITION

Neuvěřitelně výkonná koloběžka Kaabo Wolf King+ je dalším vývojovým stupněm modelu Wolf Warrior 11. Nabídne Vám neopakovatelný zážitek na silnici i v terénu. Široká 11" offroadová kola v kombinaci s hydraulickým odpružením umožňují jet téměř jakýmkoliv terénem. Dva 1500W motory se nezaleknou ani až 50° stoupání.

Tato koloběžka je opravdový král elektrických koloběžek! Dle nezávislých recenzí je Wolf King+ nejlépe ovladatelnou koloběžkou v kategorii extrémně výkonných elektrických koloběžek.

S dojezdem až 150 km není potřeba nabíjet každý den. Vyztužený hliníkový rám zaručuje zvýšenou odolnost. Váha 48 kg je u takto robustní a výkonné koloběžky bezkonkurenční.

Přední i zadní hydraulické kotoučové brzdy s ABS zaručují, že bezpečně zastavíte během okamžiku.
Ikony 1 Ikony 2

* Na koloběžce bylo při testování (na uzavřeném okruhu) dosaženo rychlosti 100 km/h.

** Dojezd se může lišit v závislosti na podmínkách (150 km je při zatížení 75 kg, na zpevněné cestě bez náklonu, při teplotě 15-25 °C, při konstantní rychlosti 25 km/h).

Upozornění: S ohledem na platnou legislativu nelze tento model provozovat na pozemních komunikacích. Další informace například zde.
2× 1500 W motor

Dva motory s výkonem 1500 W jsou umístěny v předním a zadním kole. Rozjedou Wolf King+ až na 100 km/h* a zvládne vyšplhat kopec se stoupáním do 50 °. Zároveň můžete jet i jen na jeden motor v ECO režimu.

 • 2× 1500W
  výkon motoru
 • 6720W
  špičkový výkon
Pokročilé mopováníBaterie 72V 28 Ah

Užijte si dojezd až 90 km* díky vysokokapacitní Li-ion baterii 72V 28Ah.

 • Až 150 km*
  na jedno nabití
 • 2016 Wh
  kapacita
Baterie 48V 13 AhRám z hliníkové slitiny

Rám Wolf King+ z hliníkové slitiny letecké třídy 6082 je kovaný v jednom kuse. Hliník je lehčí a mnohem tužší než ocel.

Rám z hliníkové slitinyHydraulické kotoučové brzdy s ABS

Hydraulické kotoučové brzdy na obou kolech v kombinaci s elektronickou motorovou brzdou zajišťují více než dostatečný brzdný účinek.

 • 160 mm
  brzdové kotouče
 • ABS
  systém
Hydraulické kotoučové brzdy s ABSOdpružení Wolf King+

Díky přednímu hydraulickému a zadnímu pružinovému zavěšení je jízda příjemná a bezpečná i na cestách se velmi špatným povrchem.

Odpružení Wolf King+Vejde se i do kufru

Koloběžku Wolf King+ můžete složit a odvézt v kufru auta.

Vejde se i do kufruSystém řízení baterie (Battery Management System, zkráceně BMS)

Pro zlepšení výkonu a pro prodloužení živostnosti baterií používá Kaabo inteligentní systém správy baterií. Tento systém monitoruje baterii a řídí její nabíjení a vybíjení.

Systém řízení baterie

Měření v reálném čase společně s přesný odhadem stavu každého článku baterie pomáhají maximalizovat účinnost využití baterie. Když například brzdíte, může tak baterie absorbovat co nejvíce energie, aniž by ji to poškodilo. Při akceleraci může poskytnout více energie k dosažení většího zrychlení bez poškození baterie. Současně může také zajistit, aby koloběžka neztratila energii v důsledku podpětí, nebo přepětí během jízdy.
Model s oceněními z celého světa