Wolf Warrior 11+ CZ EDITION

Neuvěřitelně výkonná koloběžka Kaabo Wolf Warrior 11 Vám nabídne extrémní zážitek na silnici i v terénu. Široká 11" offroadová kola v kombinaci s hydraulickým odpružením umožňují jet téměř jakýmkoliv terénem. Dva 1200W motory se nezaleknou ani až 40° stoupání.

S dojezdem až 90 km není potřeba nabíjet každý den. Vyztužený hliníkový rám zaručuje zvýšenou odolnost. Váha 44 kg je u takto robustní a výkonné koloběžky bezkonkurenční.

Přední i zadní hydraulické kotoučové brzdy zaručují, že bezpečně zastavíte během okamžiku.
Ikony 1 Ikony 2

* Na koloběžce bylo při testování (na uzavřeném okruhu) dosaženo rychlosti 80 km/h.

** Dojezd se může lišit v závislosti na podmínkách (90 km je při zatížení 75 kg, na zpevněné cestě bez náklonu, při teplotě 15-25 °C, při konstantní rychlosti 25 km/h)

Upozornění: S ohledem na platnou legislativu nelze tento model provozovat na pozemních komunikacích. Další informace například zde.
2× 1200 W motor

Dva motory s výkonem 1200 W jsou umístěny v předním a zadním kole. Rozjedou Wolf Warrior 11 až na 80 km/h a zvládne vyšplhat kopec se stoupáním do 40 °. Zároveň můžete jet i jen na jeden motor v ECO režimu.

 • 2× 1200W
  výkon motoru
 • 5400W
  špičkový výkon
2× 1200 W motorBaterie 60V 26 Ah

Užijte si dojezd až 90 km* díky vysokokapacitní Li-ion baterii 60V 26Ah.

 • Až 90 km*
  na jedno nabití
 • 1560 Wh
  kapacita
Baterie 48V 13 AhRám z hliníkové slitiny

Rám Wolf Warrior 11 z hliníkové slitiny letecké třídy 6082 je kovaný v jednom kuse. Hliník je lehčí a mnohem tužší než ocel.

Rám z hliníkové slitinyHydraulické kotoučové brzdy s E-ABS

Hydraulické kotoučové brzdy na obou kolech v kombinaci s elektronickou motorovou brzdou zajišťují více než dostatečný brzdný účinek.

 • 160 mm
  brzdové kotouče
 • E-ABS
  systém
Hydraulické kotoučové brzdy s ABSOdpružení Wolf Warrior 11

Díky přednímu hydraulickému a zadnímu pružinovému zavěšení je jízda příjemná a bezpečná i na cestách se velmi špatným povrchem.

Odpružení Wolf Warrior 11Vejde se i do kufru

Koloběžku Wolf Warrior 11 můžete složit a odvézt v kufru auta.

Vejde se i do kufruSystém řízení baterie (Battery Management System, zkráceně BMS)

Pro zlepšení výkonu a pro prodloužení živostnosti baterií používá Kaabo inteligentní systém správy baterií. Tento systém monitoruje baterii a řídí její nabíjení a vybíjení.

Systém řízení baterie

Měření v reálném čase společně s přesný odhadem stavu každého článku baterie pomáhají maximalizovat účinnost využití baterie. Když například brzdíte, může tak baterie absorbovat co nejvíce energie, aniž by ji to poškodilo. Při akceleraci může poskytnout více energie k dosažení většího zrychlení bez poškození baterie. Současně může také zajistit, aby koloběžka neztratila energii v důsledku podpětí, nebo přepětí během jízdy.
Model s oceněními z celého světa