Prémiová záruka

logo_zaruka

Užijte si Prémiovou záruku a kompletní záruční i pozáruční servis. Při koupi koloběžky Kaabo z oficiální distribuce se nemusíte obávat jakýchkoliv komplikací. Naprostou většinu náhradních dílů máme skladem k okamžitému použití. Díky Prémiové záruce nemusíte v případě reklamace nikam jezdit. Žádné cestování k nejbližšímu prodejci, žádné čekání ve frontě a žádné vysvětlování. Stačí, když zde vyplníte formulář k reklamaci a připravíte koloběžku k odvozu. Spojíme se s Vámi a bezplatně vyzvedneme koloběžku přímo u Vás doma, v kanceláři nebo kde si řeknete a po odstranění závady zajistíme i jeho opětovné doručení zpět do Vašich rukou. To vše v nejkratším možném čase, abyste si mohli koloběžku co nejdříve zase užívat.

Ať už se v případě reklamace rozhodnete využít prémiové záruky, nebo budete koloběžku reklamovat jiným způsobem, doporučujeme kvůli převozu nevyhazovat obalové materiály, ve kterých byla koloběžka zabalena.

Prémiová záruka Kaabo se vztahuje pouze na produkty zakoupené z oficiální české nebo slovenské distribuce, tedy z našeho eshopu, nebo od našich autorizovaných partnerů.