Skywalker 10H ECO800 CZ EDITION

Přenosná a výkonná, elektrická koloběžka Kaabo Skywalker 10H je ideální společník do města. 800W motor zajistí dostatečný výkon a koloběžka zvládne až 25° stoupání. S dojezdem až 65 km není potřeba nabíjet každý den.

Vyztužený hliníkový rám zaručuje zvýšenou odolnost a nízkou váhu. Pouhých 21,4 kg je u takto robustní koloběžky téměř bezkonkurenční hodnota. Koloběžku složíte (nebo rozložíte) během 5 vteřin.

Přední a zadní pružinové odpružení Vám v kombinaci s přední nafukovací pneu zpříjemní cestování. Přední i zadní kotoučové brzdy zajistí, že bezpečně zastavíte během okamžiku.
Ikony 1 Ikony 2

* Na koloběžce bylo při testování (na uzavřeném okruhu) dosaženo rychlosti 50 km/h.

** Dojezd se může lišit v závislosti na podmínkách (65 km je při zatížení 75 kg, na zpevněné cestě bez náklonu, při teplotě 15-25 °C, při konstantní rychlosti 25 km/h)
800W motor

Motor s výkonem 800 W je umístěn v zadním kole. Rozjede Skywalker 10H až na 50 km/h* a zvládne vyšplhat kopec se stoupáním do 25 °.

 • 1× 800 W
  výkon motoru
 • až 25°
  stoupání
800 W motorBaterie 48V 15,6 Ah

Užijte si dojezd až 65 km** díky vysokokapacitní Li-ion baterii 48V 15,6Ah.

 • Až 65 km**
  na jedno nabití
 • 749 Wh
  kapacita
Baterie 48V 18,2 AhKotoučové brzdy

Kotoučové brzdy na obou kolech v kombinaci s elektronickou motorovou brzdou zajišťují více než dostatečný brzdný účinek.

 • 120 a 140 mm
  brzdové kotouče
 • E-ABS
  systém
Pokročilé mopováníOdpružení

Díky přednímu a zadnímu pružinovému zavěšení je jízda příjemná a bezpečná i na cestách se špatným povrchem.

Pokročilé mopováníVejde se i do kufru

Koloběžku Skywalker 10H složíte během 5 vteřin. Poté ji můžete odnést v ruce, nebo odvézt v kufru auta.

Vejde se i do kufruSystém řízení baterie (Battery Management System, zkráceně BMS)

Pro zlepšení výkonu a pro prodloužení živostnosti baterií používá Kaabo inteligentní systém správy baterií. Tento systém monitoruje baterii a řídí její nabíjení a vybíjení.

Systém řízení baterie

Měření v reálném čase společně s přesný odhadem stavu každého článku baterie pomáhají maximalizovat účinnost využití baterie. Když například brzdíte, může tak baterie absorbovat co nejvíce energie, aniž by ji to poškodilo. Při akceleraci může poskytnout více energie k dosažení většího zrychlení bez poškození baterie. Současně může také zajistit, aby koloběžka neztratila energii v důsledku podpětí, nebo přepětí během jízdy.